KURUMSAL

Hakkımızda


Elin Grup 1981 yılından günümüze kadar kurumsal kültürü ve araştırmacı yapısından dolayı sürekli yenilikçi olmuştur. ELİN Grup temiz ve yenilenebilen enerji kaynaklarının ülke ekonomisine ve çevresel etkilerine olumlu katkı sağlayacağının bilinciyle konusunda uzman teknik personeli ve tecrübesiyle Yenilenebilir Enerji Sistemlerine Mühendislik, Tedarik, İnşaat, İşletmeye Alma (EPC), İşletme ve Periyodik Bakım, Onarım (O&M) hizmetlerini sunmak amacıyla ELİN Yenilenebilir Enerji Sistemleri A.Ş. firmasını kurmuştur.


Firmamız faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında daima en büyük değil, en iyi olmayı hedeflemiştir.


Bu bağlamda faaliyet gösterdiği iş kollarında öncü, uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere adaptasyon sağlayabilen, bulunduğu sektörde akla gelen ilk marka olmayı hedeflemiştir.


Sloganımız Enerji bizim İşimiz diye yola çıktık, çünkü kendini sürekli Yenileyebilen,  Enerji dolu, müşterileri ve tedarikçilerine pozitif Enerji veren bir ekibiz.


Enerji bizim İşimiz…


Elin Group Company www.elin.com.tr


Faaliyet Raporu tasarımı, faaliyet raporu yapımı cd dvd baskı matbaa, ankara matbaa, katalog baskı opel özel servis, volkswagen özel servis, bmw özel servis web tasarım, web tasarım ankara, kurumsal web tasarım web tasarım, katalg tasarım ankara, kurumsal web tasarım
matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon