KURUMSAL

İştiraklerimiz


ELİN Elektrik İnşaat Müşavirlik Proje Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş.

ELİN A.Ş. adı altında 1981 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu tarihten günümüze kadar; konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorun çıkartmadan tamamlamış olup, yaptığı bütün işleri örnek gösterilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bitirilen işler incelendiğinde aynı idareyle defalarca iş yapmış olmamızdan anlaşılacaktır.


www.elin.com.tr
İNŞEL İnşaat Elektrik Taahhüt Ticaret Limited Şirketi

İNŞEL; Yirmibeş yılı aşkın bir süredir Ankara’da, OG ve AG Elektrik malzemeleri, OG/AG ve Zayıf Akım Kabloları, Aydınlatma Armatürleri, Elektrik Anahtar-Prizleri sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üreticilerinin çözüm ortaklığını yapan, bu konuda teknik destek sağlayan bir kuruluştur.


www.insel.com.trSolarOfis Enerji A.Ş.

SolarOfis Enerji A.Ş. 2015 yılında Güneş Enerji Sistemlerine yurtdışından ürün tedariği yapmak amacıyla kurulmuştur. Ürün portföyünde dünyanın önde gelen markaları bulunmaktadır. Kyocera  marka Japon Güneş Panallerinin, SolarWorld marka Alman Güneş Panellerinin, AEG marka Alman Güneş Panellerinin, Avancis marka Alman İnce film Güneş Panellerinin ve SolarLog marka Alman uzaktan izleme sisteminin yetkili tedarikçisidir. Ayrıca ABB, SMA ve Kaco Eviricileri müşterilerine sunabilmektedir.
DC Combiner Box, AC Toplama Panosu, DC Konnektör ve Solar Kablo tedariğide sağlamaktadır.


www.solarofis.com.tr


Elin Group Company www.elin.com.tr


Faaliyet Raporu tasarımı, faaliyet raporu yapımı cd dvd baskı matbaa, ankara matbaa, katalog baskı opel özel servis, volkswagen özel servis, bmw özel servis web tasarım, web tasarım ankara, kurumsal web tasarım web tasarım, katalg tasarım ankara, kurumsal web tasarım
matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon