Elin Konya Karapınar Bölgesi’ndeki ilk lisanslı santralleri devreye aldı

Konya ili Karapınar ilçesinde bulunan 16.800,00 kWp kurulu güçteki Afta Enerji Üretim A.Ş. ve Solana Enerji Üretim A.Ş. santralleri Karapınar Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanı (YEKA) içerisinde faaliyete girmiş ilk lisanslı GES projesi olup,  %100 Elin Enerji yatırımıdır.

Detaylı Bilgi

Yenilebilir enerji sektöründe globalde 79 GW’ın üzerinde invertör sevkiyatını tamamlamış dünya çapında lider invertör çözüm sağlayıcısı olan Sungrow’ un Türkiye Distribütörüdür. 

ÇATI ÜSTÜ GÜNEŞ PANELLERİ

Kendini sürekli yenileyebilen, enerji dolu, müşterilerine pozitif enerji veren bir takımız.

ARAZİ ÜSTÜ GÜNEŞ PANELLERİ

Dünya standartlarında, enerji verimi yüksek, montaj kolaylığı ile doğru yatırım.

1981’den bu yana teknolojiyi sürekli takip eden ve bu doğrultuda kendini geliştiren ELİN, hizmet verdiği sektörlere günümüzün ihtiyaçlarına göre çözümler sunmayı başarmış, Üretici, Müteaahhit ve Yatırımcı kimliği ile faaliyet gösteren bir şirkettir.

Şirketimiz “Her fabrika bir Kale’dir” sözünün bilinciyle 2017 yılında Ankara’da faaliyete geçirdiği son teknolojiye sahip fabrikasında Güneş Enerjisinden Elektrik üretmeyi sağlayan yeni nesil Sirius marka Fotovoltaik Modüllerin İmalatını yapmaktadır. 

ELİN Türkiye’deki Fotovoltaik Modüllerin lider üreticisi ve Güneş Enerjisi çözümleri sağlayıcısıdır.

ELİN Bloomberg Tier 1 üreticiler listesinde bulunan Astronergy (Chint) ve Seraphim marka Fotovoltaik Modüllerin lisanslı üreticisidir. Bununla birlikte Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından  ArçelikZorlu Enerji ve dünyaca ünlü Viessmann markalarının da Fotovoltaik modüllerinin lisanslı üreticisidir. 

Yenilenebilir Enerji Sektörünün Güneş Enerjisi alanında; Fotovoltaik Modül Üretimi, Anahtar Teslim Kurulum (EPC), İşletme & Bakım (O&M) ve malzeme tedariği konularında müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Firmamız faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında öncü, uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere adaptasyon sağlayabilen, bulunduğu sektörde akla ilk gelen, en iyi firma olmayı hedeflemiştir.

ÜRÜNLER & HİZMETLER

Fotovoltaik Modüller


Detaylı Bilgi

Eviriciler (Inverters)


Detaylı Bilgi

Elektrikli Şarj İstasyonları


Detaylı Bilgi

Anahtar Teslim Mühendislik ve Kurulum (EPC)


Detaylı Bilgi

İşletme ve Bakım Hizmetleri


Detaylı Bilgi

OEM PARTNERLERİMİZ

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ